Sieć telefoniczna i komputerowa - projektowanie - montaż - modernizacja - konserwacja. Centrale Panasonic - sprzedaż - montaż - serwis

Serwis central Telefonicznych

Panasonic Warszawa i okolice
tel. 601-444-230

 

 
 
 

Centrale cyfrowe

panasonic kx-tda 15
panasonic kx-tda 30
panasonic kx-tda 100
panasonic kx-tda 200
panasonic kx-tda 600
aparaty panasonic
taryfikacja

centrale analogowe

panasonic kx-tea 308
panasonic kx-tes 824
panasonic kx-tem 824
aparaty panasonic
domofon

centrale uzywane

panasonic kx-t 206
panasonic kx-t 308,616
panasonic kx-t 1232
panasonic kx-ta 308-624
panasonic kx-td 612
panasonic kx-td 816
panasonic kx-td 1232

System taryfikacji połączeń dla central Panasonic

Produkowany przez firmę ZET-KOM system taryfikacji rozmów R3AT z programem Tele32 przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą używać programu, nie się go uczyć.Z naszych doswiadczen wynika, że system taryfikacji dyscyplinuje pracowników, a co za tym idzie zmniejsza koszty Firmy, eliminujac rozmowy prywatne w godzinach pracy.

R3AT System taryfikacji rozmów.

W skład systemu taryfikacji R3AT wchodzi bufor danych podłączany do centrali telefonicznej i komputera, co gwarantuje rejestrację wszystkich danych, nawet jeśli komputer jest normalnie używany do innych celów, oraz program Tele32 . Tele32 to program o ogromnych możliwościach dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta. Prostota obsługi w połączeniu z funkcjonalnością i możliwościami edycyjnymi, daje klientowi bardzo wydajne narzędzie do obróbki danych billingowych.
Program zgłasza się przyjaznym pulpitem, na którym można wybrać pojedynczego abonenta, grupę lub wszystkich użytkowników. Tak wygląda podstawowy ekran z rozmowami abonenta. Kliknięcie na ikonie generuje dowolnie wybrany raport, powyżej zestawienie zbiorcze wszystkich abonentów.
Zestawienia statystyczne i wykresy umieszczone w programie, umożliwiają pełny wgląd w pracę systemu: kto jak długo rozmawia, ile linii miejskich jest rzeczywiście używanych itp. Dla nietypowych zestawień można bez problemu wyeksportować dane do pliku tekstowego i wykonać zestawienia w innym programie.
Wykorzystałem materiał Marka Kołodziejczyka