Sieć telefoniczna i komputerowa - projektowanie - montaż - modernizacja - konserwacja. Centrale Panasonic - sprzedaż - montaż - serwis

Serwis central Telefonicznych

Panasonic Warszawa i okolice
tel. 601-444-230

 

 
 
 

pots - linia analogowa

isdn tp - łacze cyfrowe

isdn tp pro- trakt cyfrowy

linia telefoniczna tp

 • Linia telefoniczna tp umozliwia wykonywanie polaczen glosowych i podlaczenie internetu w technologii analogowej. Usluga jest dostepna razem z szerokim wachlarzem planów telefonicznych i rozwiazan dla biznesu.
 • Linia telefoniczna tp jest skierowana do firm, które korzystaja z telefonu oraz internetu.
 • linia cyfrowa ISDN TP

 • Linia cyfrowa ISDN tp umożliwi Twojej Firmie korzystanie z wielu usług telekomunikacyjnych w tym samym czasie przy użyciu jednego łącza telefonicznego.
 • Linia cyfrowa ISDN tp jest skierowana do małych i średnich firm, oraz do przedsiębiorstw wykorzystujących rozwiązania oparte o centralę PABX.
 • W ramach usługi linia cyfrowa ISDN tp oferowany jest dostęp ISDN tp z 2 kanałami B o przepustowości 64 kbit/s, oraz jednym kanałem sygnalizacyjnym o przepustowości 16 kbit/s, który zapewnia bezpieczeństwo przesyłania danych i głosu.

  linia cyfrowa ISDN TP

  Usługa ISDN tp pro pozwala prowadzić 30 niezależnych rozmów telefonicznych jednocześnie. Dzięki usłudze Klienci w każdej chwili skontaktują się z Twoją Firmą.

  Linia cyfrowa ISDN tp pro jest skierowana do dużych i średnich firm, które:

  Korzyści

  W ramach usługi linia cyfrowa ISDN tp oferowany jest dostęp ISDN tp pro w opcjach z 15, 20, 25, lub30 kanałami B (o przepustowości 64 kbit/s każdy), oraz z jednym kanałem sygnalizacyjnym D (o przepustowości 64 kbit/s).
  Usługa zapewnia:

  oraz korzystanie z wielu usług dodatkowych: