Dostęp do Internetu dla firm - DSL - SDSL - Frame Relay - Ethernet VPN - Miejski Ethernet
 
 
 

frame relay

ethernet vpn tp

miejski ethernet

Miejski Ethernet

Usługa miejski Ethernet tp zapewnia bezpieczną transmisję danych oraz stały dostęp do internetu z szybkością od 2 Mbit/s do 1 Gbit/s w technologii Ethernet

Komu proponujemy usługę?

Usługa Miejski Ethernet tp jest skierowana do dużych i średnich firm posiadających kilka lokalizacji na terenie sieci metropolitarnej MAN (Metropolitan Area Network) Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia lub Warszawy. Wymagających szybkiej i niezawodnej transmisji danych oraz bezpiecznego dostępu do internetu. Usługa jest dedykowna dla firm, które muszą korzystać ze zintegrowanych aplikacji biznesowych, multimedialnych środków komunikacji czy data center. Dzięki wysokim parametrom transmisji technologii Ethernet możliwe jest prowadzenie wideo i telekonferencji, korzystanie z transmisji multimedialnej i wideotelefonii. Mechanizmy zastosowane w miejskim Ethernecie tp usprawniają administrowanie sprzętem informatycznym, który komunikuje się ze sobą tak, jakby był w jednej sieci LAN. Pozwala to na znaczne uproszczenie struktury wykorzystywanych sieci informatycznych i obniżenie kosztów eksploatacji.

Korzyści

Co należy wiedzieć o usłudze?

W ramach rozwiązania miejski Ethernet tp Twoja Firma może wybrać prędkość dostępu do sieci: oraz prędkość transmisji danych i dostępu do internetu: Dostępne są trzy opcje usługi miejski Ethernet tp:

Wymagania techniczne

Warunkiem korzystania z rozwiązania miejski Ethernet tp jest znajdowanie się w zasięgu sieci metropolitarnej MAN.

Cena

Usługa miejski Ethernet tp obejmuje opłaty:

Opłaty nie są zróżnicowane w zależności od lokalizacji klienta, lecz w zależności od:

Jak zamówić usługę?

Usługę miejski Ethernet tp zamówisz: